Wyświetlanie jednego wyniku

Pokaż filtry i marki

Imperiali Geneve to szwajcarska marka, której misją jest tworzenie luksusowych wersje przedmiotów codziennego użytku, przekształcając je w prawdziwe arcydzieła. Jedyny dotąd produkt Imperiali Geneve to skrzynia na cygara (cigar chest) Emparador. 

Emperador 

Stworzony przez Davida Pasciuto i Stéphana Nazzala Emparador to coś więcej niż humidor – to najbardziej ekskluzywna i prestiżowa skrzynia na cygara, jaka kiedykolwiek powstała. Posiada pierwszy na świecie, unikalny system regulacji wilgotności względnej, kluczowy dla przechowywania cygar, który gwarantuje stały poziom wilgotności (70%) i temperaturę 16-18°C, niezależnie od warunków panujących na zewnątrz. Dodatkowo wartości te można spersonalizować według życzeń właściciela. Skrzynia posiada wskaźniki wyświetlające wilgotność względną i temperaturę panujące we wnętrzu, rezerwę mocy i liczbę pozostałych cygar. 

Do akcesoriów dedykowanych skrzyni należą m.in. wyjątkowa obcinarka do cygar z systemem laserowego pozycjonowania (cygaro jest automatycznie wykrywane i zaciskane z niebywałą precyzją), inteligentna popielniczka z ultraszybkim mechanizmem otwierania czy zapalniczka stołowa zapewniająca równomierne palenie się cygara. 

W skrzyni znajdują się również 24 wykwintne cygara Grand Cru z mieszanki tytoniowej pochodzącej z południowego Hondurasu i Północnej Nikaragui.  

Skrzynia Emparador składa się z ponad 3000 elementów, z których większość jest produkowana na specjalne zamówienie. Rocznie Imperiali tworzy tylko kilkanaście egzemplarzy, aby zagwarantować najwyższą jakość ich wykonania.