Pokaż filtry i marki

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Rebellion to szwajcarski producent zegarków, dla którego bodźcem do tworzenia stała się motoryzacja. Zegarki Rebellion są inspirowane sportowymi samochodami i wyścigami, dlatego będą idealnym prezentem dla pasjonatów tych rozrywek. Podobnie jak ekskluzywne, sportowe auta, tak i zegarki Rebellion są niezwykle męskie. 

Marka stosunkowo młoda – założona w 2008 roku uzyskuje najwyższe standardy jakości, zegarki wykonane są z największą precyzją, a ich ilość jest ściśle limitowana. Każdy czasomierz stworzony przez Rebellion jest odzwierciedleniem dążenia do perfekcji. Wykorzystywane materiały – tytan, węgiel, złoto, stal, szafir odznaczają się maksymalną wytrzymałością, a mechanizm –  niezwykłą wydajnością. 

Predator-3 Hands to zegarek prezentujący cechy typowe dla samochodów wyścigowych. W jego automatycznym, stworzonym ze szwajcarską precyzją mechanizmie wykorzystano różnorodne materiały techniczne: oprócz ceramiki i stali został użyty karbon, stosowany między innymi w produkcji pedałów i tarcz hamulcowych w samochodach. 

Twenty-One – GMT stworzony w najnowocześniejszej technologii, nawiązuje swoim wyglądem do najbardziej charakterystycznych klasycznych samochodów, takich jak Ford Mustang. Przejawem tego jest – przypominająca kierownicę tych samochodów – obrotowa tarcza godzinowa i minutowa. 

Wchodzący w 2018 roku na rynek RE-1 2.0 Chronograph stanowi udoskonalenie zaprojektowanego w 2011 roku wyjątkowo męskiego, kwadratowego chronografu RE-1. Nowy czasomierz posiada tarczę w sportowym stylu i całkowicie przeprojektowaną obudowę.